آغاز انتخاب واحد دانشگاه آزاد 1401 – 1402

آغاز انتخاب واحد دانشگاه آزاد 1401 – 1402

هم اکنون انتخاب واحد نیمسال اول ترم تحصیلی ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ دانشگاه آزاد برای تمامی مقاطع تحصیلی این دانشگاه آغاز شده و تا 24 شهریور ماه ادامه دارد. دانشجویان با مراجعه به سایت آموزشیار امکان ثبت انتخاب های خود را خواهند داشت.

تمامی دانشجویانی که در دانشگاه آزاد مشغول به تحصیل هستند می بایست پیش از آغاز هر نیمسال تحصیلی واحدهای درسی هر ترم را بر اساس چارت دروس ارائه شده رشته آموزشی خود انتخاب کنند. انتخاب واحد دانشگاه آزاد 1401 – 1402 در سه نوبت نیمسال اول، دوم و تابستان به صورت اینترنتی از طریق سایت آموزشیار انجام می شود.

دانشجویان باید پس از پرداخت تمام یا بخشی از شهریه دانشگاه آزاد در آغاز هر ترم برای انتخاب واحدهای درسی مورد نظر خود اقدام کنند. انتخاب واحد دانشگاه آزاد ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ طبق زمانبندی دقیق و به صورت گروه بندی شده انجام می شود. داوطلبان باید در تاریخ و ساعت منتشر شده وارد سایت انتخاب واحد دانشگاه آزاد شوند.

دانشجویان باید با رعایت هم نیازی، پیش نیازی، سقف واحدهای انتخابی تعیین شده برای نظام و مقطع و هم چنین با انتخاب حداقل واحدهای لازم، برنامه درسی ترم جاری را چیده و طبق زمانبندی اعلام شده با ورود به سامانه آموزش مجازی دانشگاه آزاد در کلاس های درسی خود شرکت کنند.

طبق اطلاعیه منتشر شده در سامانه آموزشیار دانشگاه آزاد، انتخاب واحد ترم مهر 1402 دانشجویان دانشگاه آزاد از تاریخ 12 شهریور ماه آغاز شده و تا تاریخ 24 شهریور ماه ادامه خواهد داشت. دانشجویان در این مهلت می توانند بر اساس تعداد واحدهای دانشگاه آزاد، به انتخاب واحدهای ارائه شده بپردازند.

شاید شما هم دوست داشته باشید

بدون دیدگاه

پاسخ دهید